Beloning 75 dagen gestopt
Pffffff nou deze is binnen, afgelopen week was het kruipen op mn knieΓ«n naar deze mijlpaal, maar ik heb het gehaald. Gelukkig gaat het me ook weer veel beter en zie ik echt uit naar de 3 maanden en de 100 dagen. Dus @rookmonster maak je buik maar nat!!!
Eef256
227 dagen gestopt -Herkenbaar! Deze week ook erg zwaar gehad, zoals je het omschrijft kan ik me ook in vinden.
Gebeurt altijd net als ik denk dat ik het inmiddels wel βonder de knie hebβ.
Respect dat je het volgehouden! Op naar de 100 dagen ππͺ
Sylvie
144 dagen gestopt -Dank @Eef256 het zijn ongeloveloze kutmomenten idd maar gelukkig gaan die ook weer voorbij en houden we vol. Jij gaat ook goed!!
Eef256
227 dagen gestopt -Dank je! Ja het is soms echt verschrikkelijk kut inderdaad. En dan weten dat er eentje opsteken toch niet zal smaken en je je nog rotter zult voelen π
Stay strong! πͺ
Manu1976
130 dagen gestopt -Ja, 90 dagen is wel iets om over te dromen en lijkt in de buurt te komen. Breath and enjoy
Jodie04
1100 dagen gestopt -Good job, niet toegeven Sylvia dan ren je naar de 100.π
Jokija1954
3051 dagen gestopt -Ook al is het op je knieΓ«n, je hebt het GEHAALD!
En nu door!
Aagje47
2194 dagen gestopt -Nu in rap tempo richting de drie maanden
August1960
177 dagen gestopt -Gefeliciteerd kanjer….op naar de 100 πππππΉπΉ
Verena1978
151 dagen gestopt -Heel goed π gefeliciteerd en die beloning van 100 haal je ook zeker πͺ
Bengel1959
1766 dagen gestopt -Super knap! Op naar de club van 100! ππ·πΉπΊ
Jojo67
38 dagen gestopt -TOP, gefeliciteerd. Zo knap, en op naar de club van 100. Het ligt volgens mij aan de tijd van het jaar. Hier is het ook af en toe heel lastig maar we gaan door.
Wilma856
2760 dagen gestopt -Van harte gefeliciteerd met deze prachtige mijlpaal!
P naar de drie cijfers :))